Binnen IKC Laar vindt een samenwerking plaats tussen de kinderopvang en de basisschool.
Hieronder ziet u per groep wie er verantwoordelijk is.

Babygroep 0 - 2 jaar
  Daphne Souts
Werkt op:
maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
Desirée van den Elsen 
Werkt op:
dinsdag, woensdag en donderdag
Birgit Neijnens
Werkt op:
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Esther Heuts
Werkt op:
maandag, dinsdag en donderdag

Dreumesgroep  2 - 3  jaar
  Lysanne Moonen
Werkt op:
maandag tm donderdag
Kim Zegveld
Werkt op:
dinsdag, donderdag  en vrijdag
Chantal Vreijssen
Werkt op:
maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
   

Peutergroep 3 - 4 jaar
 
Esther Vossen
Werkt op:
maandag, donderdag en vrijdag
Suzanne Velings
Werkt op:
dinsdag, woensdag en donderdag
Ginny Konings
werkt op:
maandag en dinsdag
   

BSO
Esmee Creemers
Werkt op:
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag    
Jetty van Moorsel
Werkt op:
maandag, donderdag en vrijdag 
Jenny Moonen (onderwijs)
werkt op:
maandag, dinsdag en donderdag
Wendy Stienen
Werkt op:
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Verder zijn de volgende mensen ook werkzaam bij de kinderopvang
  Daniëlle Coenen
Clustermanager
Image Kristel Wulms
Assistent Leidinggevende

Wij mogen ons gelukkig prijzen met de volgende vrijwilligers:
Riny Ramaekers

Groep 1/2A
 
  Stanneke Rademakers
Werkt op maandag t/m woensdag
s.rademakers@meerderweert.nl
Elly Verkennis
Werkt op donderdag t/m vrijdag
e.verkennis@meerderweert.nl





Groep 1/2 B
 
Sanne Teunissen
Werkt van maandag t/m donderdag
s.teunissen@meerderweert.nl
  Suzanne Verkooijen
Werkt op maandag, dinsdag en vrijdag
s.verkooijen@meerderweert.nl







Groep 0/1C
 
 
Suzanne Verkooijen
Werkt op maandag, dinsdag en vrijdag
s.verkooijen@meerderweert.nl
  Ellis Rutjens
Werkt van woensdag t/m vrijdag
e.rutjens@meerderweert.nl







Groep 3
 
  Elianne Moonen
Werkt op maandag, dinsdag                  
donderdag
e.moonen@meerderweert.nl
Denise de Haart
Werkt op woensdag en vrijdag
d.dehaart@meerderweert.nl    





 
  Annemieke Stals
Werkt op alle dagen
Onderwijsassistente
a.stals@meerderweert.nl
   






Groep 4/5
 
Kim Winters
Werkt op alle dagen
k.winters@meerderweert.nl
   






Groep 5/6
 
  Maud Lenders
Werkt op maandag, woensdag en donderdag
m.lenders@meerderweert.nl
  Linda Peeters
Werkt op dinsdag, donderdag en vrijdag
l.peeters@meerderweert.nl

Groep 7/8
 
  Albert Wijen
Werkt op alle dagen
awijen@meerderweert.nl        
   

Verder zijn de volgende mensen ook werkzaam op school:
 
Maaike Coolen
Werkt op m
Directie
m.coolen@meerderweert.nl
Tamara Kwaspen
Werkt op dinsdag t/m donderdag
IB
t.kwaspen@meerderweert.nl     
Karin Pulles - Kindercoach
Werkt op maandag
k.pulles@meerderweert.nl
 Lilian Cuppens - Interieurverzorgster
Werkt op maandag, woensdag en vrijdagmiddag
Heidi Metsemakers
Werkt op alle dagen
ICT / projectleider apple school
h.metsemakers@meerderweert.nl
  Mien Korsten
Is op wisselende dagen aanwezig
Conciërge
m.korsten@meerderweert.nl
Wij mogen ons gelukkig prijzen met de volgende vrijwilligers:

Ger Geene
Fridy Strijbosch