Binnen IKC Laar vindt een samenwerking plaats tussen de kinderopvang en de basisschool.
Hieronder ziet u per groep wie er verantwoordelijk is.

Babygroep 0 - 2 jaar
  Daphne Souts
Werkt op:
maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
Desirée van den Elsen 
Werkt op:
dinsdag, woensdag en donderdag
Birgit Neijnens
Werkt op:
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Esther Heuts
Werkt op:
maandag, dinsdag en donderdag

Dreumesgroep  2 - 3  jaar
  Lysanne Moonen
Werkt op:
maandag tm donderdag
Kim Zegveld
Werkt op:
dinsdag, donderdag  en vrijdag

Nadih Stultiens
Werkt op:
Maandag en vrijdag
 
   

Peutergroep 3 - 4 jaar
 

Ginny Konings
werkt op:
maandag, woensdag, donderdag
 
Suzanne Velings
Werkt op:
dinsdag, woensdag en donderdag

Ingrid Leenen
Werkt op:
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
 
   

BSO

Wendy Stienen
Werkt op:
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
 
Jetty van Moorsel
Werkt op:
maandag, donderdag en vrijdag 
Nadih Stultiens
Werkt op:
dinsdag en donderdag
   

Verder zijn de volgende mensen ook werkzaam bij de kinderopvang
  Sandra Leijssen
Clustermanager
  Kristel Wulms
Assistent Leidinggevende

Wij mogen ons gelukkig prijzen met de volgende vrijwilligers:
Riny Ramaekers

Groep 1/2A
 
  Stanneke Rademakers
Werkt op maandag t/m woensdag
s.rademakers@meerderweert.nl
  Rosie Steward
Werkt op woensdag t/m vrijdag
r.steward@meerderweert.nl





Groep 1/2 B
 
Kim Winters
Werkt van maandag t/m vrijdag
k.winters@meerderweert.nl
   





Groep 0/1C
 
 
Suzanne Verkooijen
Werkt op woensdag t/m vrijdag
s.verkooijen@meerderweert.nl
  Ellis Rutjens
Werkt van maandag t/m woensdag
e.rutjens@meerderweert.nl







Groep 3
 
  Elianne Moonen
Werkt op alle dagen
e.moonen@meerderweert.nl
Sanne Teunissen 
Heeft nu zwangerschapsverlof
s.teunissen@meerderweert.nl    







Groep 4
  Thijs Cost
Werkt op alle dagen
t.cost@meerderweert.nl
   






Groep 5/6
  Linda Peeters
Werkt op maandag t/m donderdag
l.peeters@meerderweert.nl
Denise de Haart
Werkt op alle dagen
d.dehaart@meerderweert.nl

Groep 6/7
 
  Albert Wijen
Werkt op alle dagen
a.wijen@meerderweert.nl        
   

Groep 8
  Maud Lenders
Werkt op alle dagen behalve de 
dinsdagmiddag en vrijdagmiddag
m.lenders@meerderweert.nl

Verder zijn de volgende mensen ook werkzaam op school:
 
Maaike Coolen
Werkt op wisselende dagen
Directie
m.coolen@meerderweert.nl
Tamara Kwaspen
Werkt op wisselende dagen
IB
t.kwaspen@meerderweert.nl     
Jenny Mooren
Werkt op alle dagen
Onderwijsassistente
j.mooren@meerderweert.nl
 Lilian Cuppens - Interieurverzorgster
Werkt op maandag, woensdag en vrijdagmiddag
Heidi Metsemakers
Werkt op alle dagen
ICT / projectleider apple school
h.metsemakers@meerderweert.nl
  Mien Korsten
Werkt op wisselende dagen
Conciërge
m.korsten@meerderweert.nl
Wij mogen ons gelukkig prijzen met de volgende vrijwilligerster:

Fridy Strijbosch