Binnen IKC Laar vindt een samenwerking plaats tussen de kinderopvang en de basisschool.
Hieronder ziet u per groep wie er verantwoordelijk is.

Babygroep 0 - 2 jaar
  Daphne Souts          Desirée van den Elsen


Peutergroep 2 - 4 jaar
Elianne Moonen   Esther Vossen

BSO
Ilham Cherkaoui

Verder zijn de volgende mensen ook werkzaam bij de kinderopvang
  Sigrid Seerden
Clustermanager
Kim Heesen
Oproepkracht 
Daniëlle van den Broek
Oproepkracht
Kim Zegveld
oproepkracht 
  Bianca van Lierop
Interieurverzorgster
   

Wij mogen ons gelukkig prijzen met de volgende vrijwilligers:
Riny Ramaekers

Groep 1/2A
 
  Suzanne Verkooijen
Werkt op maandag, dinsdag
s.verkooijen@ikclaar.nl
  Stanneke Rademakers
Werkt op woensdag en donderdag
s.rademakers@ikclaar.nl







Groep 1/2 B
 
  Sanne Teunissen
Werkt op maandag t/m donderdag
s.teunissen@ikclaar.nl
  Stanneke Rademakers
Werkt op woensdag en donderdag
s.rademakers@ikclaar.nl





Groep 3/4 en ICT-er
 
  Heidi Metsemakers
Werkt op alle dagen
Op dinsdagmiddag
en vrijdag ICT/directietaken
h.metsemakers@ikclaar.nl
  Kim Winters
Werkt op maandag en woensdag
k.winters@ikclaar.nl






Groep 5/6
 
  Els van de Mortel
Werkt op dinsdag, donderdag, vrijdag
e.vandemortel@ikclaar.nl 
  Kim Winters
Werkt op maandag en woensdag
k.winters@ikclaar.nl

Groep 7/8
 
  Albert Wijen
Werkt op alle dagen
awijen@ikclaar.nl        
   

Verder zijn de volgende mensen ook werkzaam op school:
 
  Martien van Litsenburg
Werkt op dinsdag
m.vanlitsenburg@habilis.nl
  Peggy Faems
Werkt op dinsdag t/m woensdag
IB/directie
p.faems@ikclaar.nl 
  Karin Pulles - Kindercoach
Werkt op maandag
k.pulles@meerderweert.nl
 
   Lilian Cuppens - Interieurverzorgster
Werkt op maandag, woensdag en vrijdagmiddag
Elianne Moonen
Onderwijsassistente
maandag t/m donderdagmorgen
   
Wij mogen ons gelukkig prijzen met de volgende vrijwilligers:

Ger Geene
Fridy Strijbosch